Aktualności

          • GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH

            Dnia 20 grudnia uczniowie z klasy II wzięli udział w IV Gminnym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych. Organizatorem był Zespół Szkół w Lubowidzu. 1 miejsce zajęła Diana Ćwiklińska, 3 miejsce Michał Ronowicz, wyróżnienie otrzymała Izabela Czaplińska. Gratulujemy.

          • "TRZYMAJ FORMĘ"

            Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!”.
            Dzieci miały do wykonania plakaty o tematyce prozdrowotnej, oraz wzięły udział w konkurencji sportowej jakim był tor przeszkód. Dla wszystkich uczestników były wręczane drobne upominki. 
            We wcześniejszym terminie został rozegrany turniej szkolny w piłkę halową. Zwycięzcą została klasa 7. 
            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział ❤️
          • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

            25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W naszej szkole wszystkie klasy uczciły to święto przynosząc swoje ulubione Misie. 

            Foto relacja - Samorząd Uczniowski 

          • WARSZTATY PRZYRODNICZE

            Uczniowie klasy II, IIIa i IIIb Zespołu Szkół w Syberii uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych LEŚNA BANDA. Zajęcia te odbyły się na ścieżce edukacyjnej na Łazach. Uczestnicy warsztatów poznali niektóre gatunki roślin, nauczyli się samodzielnie rozpalać ognisko używając krzesiwa. Był też czas na wspólne zabawy.

          • KONKURS BRD

            6 października w hali sportowej w Żurominie odbył się konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"  pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.  Uczniowie zmagali się w 3 kategoriach wiekowych. Ostatecznie w kategorii klas I-III Jan Górski zajął II miejsce.
            Opiekun: Damian Cieśla

            Serdecznie gratulujemy 😊

          • PIKNIK EKOLOGICZNY

            Fotorelacja z PIKNIKU EKOLOGICZNEGO zrealizowanego dzięki dofinsowaniu przez WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE w ramach projektu "Ekologiczny piknik rodzinny" 

          • WYCIECZKA ROWEROWA DO MIEJSCA PAMIĘCI NARODOWEJ

            W dniu 18 września 2023 roku odbyła się wycieczka rowerowa do Miejsca Pamięci Narodowej w Leśnictwie Majdany. Opiekunami wycieczki były Pani Elżbieta Szydłowska i Pani Justyna Kubkowska. Uczniowie klasy 7 zostali zapoznani z historią Żołnierzy  Wyklętych.  Następnie zapalono znicz i odmówiono krótką modlitwę w intencji poległych.  Udział  w tego typu wycieczce umożliwił zdobycie nowej wiedzy i przeżycie "żywej " lekcji historii.

          • EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

            7 czerwca w naszej szkole został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową. Warunkiem otrzymania karty było ukończenie 10 lat, napisanie testu z przepisów ruchu drogowego i jazda rowerem po torze sprawnościowym. Ostatecznie kartę rowerową w tym roku otrzymało 17 uczniów. GRATULUJEMY!!!

          • KONKURS BRD

            28 kwietnia uczniowie w składzie Agata Wysocka, Damian Ćwikiński i Paweł Madej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na etapie rejonowym organizowanym w Przasnyszu. Konkurs składał się z trzech konkurencji: test z przepisów ruchu drogowego, pierwsza pomoc i tor sprawnościowy. Nasi uczniowie ostatecznie zajęli III miejsce, godnie reprezentując powiat żuromiński. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w propagowaniu bezpiecznego poruszania się rowerem w ruchu drogowym.

          • DZIEŃ PIŻAMY

            20 kwietnia 2023 roku w naszej szkole był "Dzień Piżamy". Uczniowie tym razem brali udział w lekcjach w swoich ulubionych piżamach. Było wesoło, śmiesznie i kolorowo. Społeczeństwo szkolne dziękuje za pomysł Samorządowi Uczniowskiemu, którego opiekunką jest Pani Justyna Kubkowska.

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Syberii
      • 23-6592337
        730-024-455
      • Syberia 49
        09-303 Syberia
        Poland
      • 7.00 - 15.00
  • Galeria zdjęć

    • brak danych