Dzięki wsparciu Fundacji Integron Plus nauczyciele naszej szkoły otrzymali możliwość udziału w projekcie „Cyfrowy Nauczyciel – szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe nauczycieli szkolnych z obszaru: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie”, który jest finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności oraz Unii Europejskiej – NextGenerationEU, nr. KPOD.05.08-IW.06-0118/25. Udział w projekcie przyczynił się do rozwoju kompetencji cyfrowych naszej kadry oraz umożliwił zdobycie nowych umiejętności, które są wykorzystywane w codziennej pracy dydaktycznej. Z satysfakcją informujemy, że w ramach przedsięwzięcia nasza szkoła otrzymała grant, dzięki któremu możliwe było doposażenie placówki oraz wsparcie działań edukacyjnych. Pozyskane środki pozwalają nam jeszcze lepiej dostosowywać proces nauczania do wyzwań współczesnego świata oraz potrzeb uczniów.
Aktualności
CYFROWY NAUCZYCIEL
23 czerwca 2026 r. pod opieką wychowawców odbyła się wycieczka uczniów klas I–III Szkoły Podstawowej nr 3 w Syberii do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję integrować się ze sobą, poznawać historię i kulturę dawnej wsi mazowieckiej oraz kształtować postawę szacunku wobec pracy i dziedzictwa kultury ludowej.
2
2 czerwca w naszej szkole zakończyły się egzaminy na kartę rowerową. Egzamin składał się cześć teoretycznej i praktycznej, wszyscy uczniowie którzy przystąpili do egzaminu otrzymają kartę rowerową. Gratulujemy 👏🚴
3 czerwca uczniowie klas I-III wzięli udział w zawodach w piłkę nożną zorganizowanych w Starym Dłutowie. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, z podziałem na dwie grupy. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, pokazując wysoki poziom gry. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i pamiątkowymi medalami. Skład drużyny: 1. Maja Czarnecka 2. Szymon Gołębiewski 3. Aleksander Grochowski 4. Tymon Oleksy 5. Dawid Rogoziński 6. Aleksander Liszewski 7. Jakub Kowalkowski 8. Jarosław Lawrenc Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 👏💪⚽.
Za nami piłkarski tydzień w Starym Dłutowie. We wtorek 19 maja do piłkarskich zmagań Ogólnopolskiego Turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" na etapie powiatowym przystąpiły dwie nasze drużyny w kategorii klas ósmych i młodszych. Dziewczęta jak i chłopcy zajęli miejsce III. Drużyna dziewcząt: Martyna Katarzyńska Izabela Kowalska Martyna Florkiewicz Patrycja Chmielewska Diana Kowalska Andżelika Filarska Drużyna chłopców: Wojciech Wojnowski Patryk Nowak Dawid Kowalski Filip Lewiński Jan Filarski Miłosz Czarnecki Kamil Bartnicki Sławomir Buchalski Serdeczne gratulacje 👋👍❤️ 21 maja do rywalizacji przystąpiły dziewczynki z klasy szóstej i młodsze. Troszkę zabrakło szczęścia do tego, aby wejść na podium. Skład: Angelika Filarska Diana Ćwiklińska Patrycja Chmielewska Martyna Florkiewicz Dominika Branicka Nadia Kaszowska Hanna Gołębiowska Serdeczne gratulacje udziału i życzymy więcej dobrej zabawy z piłką nożną 👋👍❤️
1
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Czerwiec 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wszystkie